Wczytuję stronę.
Proszę czekać.

menu

Drzwi dla każdego

Drzwi blisko Ciebie

Drzwi - czy to zewnętrzne, czy wewnętrzne - są niezbędne w każdym domu czy mieszkaniu. Zewnętrzne spełniają kilka funkcji, przede wszystkim zapewniają bezpieczeństwo, bo nikt niepowołany nie wejdzie czy włamie się do naszego domu. Stanowią barierę ochronną między światem zewnętrznym a naszym ogniskiem domowym - są izolacją cieplną i akustyczną, więc w domu jest ciepło i cicho.

 Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty, do odwiedzenia naszych sklepów, a jak drzwi Świdnica oferuje bardzo różne modele, które z pewnością przypadną Państwu do gustu. Nasze aluminiowe drzwi zewnętrzne mają długą gwarancję, są odporne na szkodliwy wpływ warunków atmosferycznych. Dostępne są drzwi nowoczesne i nowoczesne dwukolorowe, jakie wyznaczają najnowsze trendy wzornictwa. Takie drzwi pasują jednak nie tylko do domów nowoczesnych, gdyż świetnie odnajdują się też w tradycyjnych. Tak samo zresztą, jak modele ramowo-płycinowe, czyli rewelacyjne połączenie klasycznych drzwi z nowoczesnym designem. Jeśli zaś jesteśmy wielbicielami klasyki, to modele ramowo-szkieletowe, które charakteryzują się bardzo solidną konstrukcją, będą dla nas idealne. Uzupełnieniem jest seria Black Line - jak sama nazwa wskazuje - są to drzwi, w których czarny kolor stanowi bardzo ważny element.

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne mają trochę inne zastosowanie niż zewnętrzne. Stanowią również izolację akustyczną i cieplną, ale z równą mocą stanowią o prywatności, jak i wyglądzie wnętrza domu. Pamiętajmy więc, że parametry techniczne są ważne, równie jednak istotny jest wygląd takich drzwi. W ofercie są różne typy, znajdzie więc dla siebie odpowiednie wielbiciel nowoczesnych rozwiązań, jak i stylu retro. Pasują do domów i mieszkań różnej wielkości, wszystkie są wykonane z wysokiej jakości drewna, mają więc Państwo pewność trwałości i świetnego wyglądu. Dostępne kolory sprawiają, że łatwo znaleźć model, który pasuje do naszego domu.

 Zapraszamy do naszego sklepu, bo jak drzwi Dzierżoniów to dobre miejsce, by je kupić. Nieważne czy potrzebujemy drzwi zewnętrznych, czy wewnętrznych, w naszej ofercie znajdą Państwo najlepsze modele. 

Modele drewniane

Drzwi wykonane z tego naturalnego materiału są na pewno eleganckie i potrafią dodać otoczeniu subtelności. Nie należy jednak zapominać, że są w związku z tym podatne na warunki atmosferyczne. Dlatego wymagają uwagi w użytkowaniu i konserwacji raz na kilka lat, aby utrzymać je w jak najlepszym stanie. Jeśli odpowiednio się o nie dba, staną się piękną wizytówką domu.

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele różnych modeli drzwi drewnianych. Są one wykonane zgodnie z zasadami sztuki, dzięki czemu możemy zagwarantować ich jakość i bezpieczeństwo. Stanowczą większość projektów można zamówić w odmiennych standardach wykończenia. Każdy taki standard ma wytrzymałą i współczesną formę, która świetnie dopasuje się do nowego budownictwa w mieście takim, jak np. Świdnica. Dla klientów wymagających odrobiny klasyki polecamy zaś modele Retro. Są one wykonywane w 100% z drewna, włącznie z futryną oraz listwami rogowymi.

Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą na naturalne i ekologiczne drzwi. Propozycje na stronie internetowej obejmują tak samo Świdnicę, jak i Dzierżoniów.

Modele aluminiowe

W przeciwieństwie do drewnianych, wejścia z materiału sztucznie wytwarzanego nie są podatne na działanie pogody. Ponadto nie wymagają stałej konserwacji czy malowania. To dobry wybór dla klientów, którzy chcą oszczędzić czas i pieniądze. Jeśli potrzebują Państwo kupić aluminiowe drzwi Świdnica powinna zwrócić szczególną uwagę. Tutaj można znaleźć wiele modeli zrobionych z tego lekkiego metalu. Zapewniają wyjątkowy design i wysoką energooszczędność. Dzięki temu, wbrew pozorom, aluminiowe wejścia są też przyjazne dla środowiska, ponieważ ograniczają zużycie energii w domu.

Modele Elite

Warto zwrócić uwagę, że w modelach ELITE szybę zespoloną montuje się pomiędzy blachami aluminiowymi i uszczelnia silikonem. Dzięki temu te drzwi nadają się także na zewnętrzne wejścia, będące chlubą naszego ogródka lub frontu domu. Chcąc dopasować do wystroju wnętrza idealne drzwi Dzierżoniów będzie najwygodniejszym wyborem dla mieszkańców miasta i okolic. Zachęcamy do przekonania się o tym w naszych biurach handlowych.