Wczytuję stronę.
Proszę czekać.

menu

Montaz rolet od producenta

Rolety Oknoplast

Jeśli chcemy, aby nasz dom dobrze nam służył, to trzeba zatroszczyć się o jego odpowiednie wyposażenie. Właściciele domów jednorodzinnych, a także mieszkań coraz częściej decydują się na rolety zewnętrzne. Wybór nie powinien dziwić, ponieważ rzeczywiście mają one sporo zalet, które bardzo ułatwiają codzienne funkcjonowanie. Co zyskujemy dzięki zainwestowaniu w rolety zewnętrzne?

  • Bezpieczeństwo, ponieważ rolety zewnętrzne firmy Oknoplast, które mamy w swojej ofercie, są doskonałym zabezpieczeniem przed niepowołanymi osobami, jakie chciałyby dostać się do domu. Posiadają one wieszaki blokujące, uniemożliwiające podniesienie rolety od zewnątrz.
  • Mniejszą ilość hałasu, gdyż oferowane rolety redukują hałas, który dobiega z ulicy. Dzięki temu na przykład w nocy można cieszyć się niezakłóconym snem.
  • Optymalną temperaturę w domu, szczególnie latem. Dobrze wiemy, jak letnie upały potrafią dać się we znaki. Dzięki zewnętrznym roletom można ograniczyć ilość promieni słonecznych wpadających do domu, a tym samym obniżyć trochę zbyt wysoką temperaturę.
  • Wygodę, ponieważ roleta działa na pilota, dzięki czemu sterowanie nią jest niezwykle proste i szybkie. Oprócz tego na Państwa życzenie rolety takie mogą być wyposażone w odpowiednie urządzenia, które będą reagowały na zmianę warunków atmosferycznych.

 Decydując się na rolety zewnętrzne, warto wiedzieć o tym, że najlepiej kupić je u tego samego dostawcy, u którego zamawiamy okna. Dzięki temu można mieć pewność, że uda się idealnie dopasować kolor okleiny, jak również wymiary. W naszej firmie oferujemy okna i rolety renomowanej marki Oknoplast, które zapewniają wysoką jakość oraz trwałość. Produkty tej marki to gwarancja dobrze zainwestowanych pieniędzy, a przekłada się to na większy komfort wszystkich domowników.

 Zapraszamy do kontaktu już dziś. Gdy chcą Państwo kupić rolety Świdnica również daje takie możliwości, ponieważ to w Świdnicy znaleźć można biuro naszej firmy. Zatem zapraszamy do naszej placówki tych, którzy wolą kontakt osobisty. Chętnie doradzimy i podpowiemy, jakie rozwiązanie wybrać, aby było zgodne z Państwa oczekiwaniami.

Jakie rolety wybrać?

Model zasłony roletowej ma znaczenie w zależności od tego, do jakich pomieszczeń lub jakiego rodzaju domu chcemy je dobrać. Przedstawiamy naszą ofertę, aby ułatwić Państwu ten wybór. Wszystkie modele pochodzą od Oknoplastu.

Bogaty wybór rolet

Dla ceniących sobie wygodę i uniwersalność, zachęcamy do przyjrzenia się modelom rolet Luna. System montowany jest po zewnętrznej stronie okna, dzięki czemu zaoszczędzimy miejsce w środku i utrzymamy walory estetyczne. Elementy obudowy i pancerze są wykonane z wysokogatunkowego aluminium i można je zamontować do nadproża w kształcie odwróconej litery L. Dzięki temu elewacja zyskuje cieńszą, lecz bardzo dobrze izolującą warstwę ocieplenia. Będą one pasować do niemal wszystkich domów, niezależnie od ich lokalizacji. Czy to będzie Świdnica czy Dzierżoniów – w obu miastach dysponujemy modelami Luna.

Rolety Sol

Rolety Sol pozwolą na uniknięcie prażącego słońca w gorące letnie dni. Ten system nakłada się na okna, we wnęce okiennej i po montażu stanowią część muru. Obudowa oraz prowadnice wykonane są z PVC. Dodatkowo istnieje możliwość uzupełnienia systemu ryglami automatycznymi lub wieszakami blokującymi, które udoskonalą ochronę przed włamaniem. Szukając takiej rolety Świdnica powinna powinna być pierwszym punktem, do którego trzeba zajrzeć. Nasze biuro handlowe w tym mieście dystrybuuje także modele Sol Evolution, które jest w stanie utrzymać ciepło zimą i zmniejszyć niepożądane skutki przegrzania latem. Ich właściwości termoizolacyjne są znacznie lepsze niż w standardowych rozwiązaniach.

Rolety tłumiące

W domach w mniejszych miastach, takich jak Dzierżoniów, gdzie nie ma zbyt gęstej zabudowy, przydają się rolety dobrze chroniące przed skutkami wiatru. W takim przypadku proponujemy modele Terra. Podwójnie ryflowany profil daje im rozwiązanie bardziej estetyczne i odporne na wiatr. Ten system jest również montowany po zewnętrznej stronie okna. Wybór tego modelu ochroni dom nie tylko przed działaniem wiatru, ale też wytłumi dźwięki otoczenia. Właściwości akustyczne potwierdzone są certyfikatami. Przy wyborze tej rolety Dzierżoniów będzie najlepszym miejscem do zaznajomienia się z jej specyfikacją. Zapraszamy po szczegóły do naszego punktu handlowego.

LUNALUNA 2Rolety LUNA

SOLRolety SOL

TERRARolety TERRA

Notice: Undefined variable: article in /home/rkstyl/domains/rkstyl.com.pl/public_html/templates/sites/rkstyl/article/article-content.tpl on line 88 myk
Notice: Undefined variable: article in /home/rkstyl/domains/rkstyl.com.pl/public_html/templates/sites/rkstyl/article/article-content.tpl on line 91