Wczytuję stronę.
Proszę czekać.

menu

Pomiar i Montaż

1080x1080 tytan wins rkstyl dzierzoniow swidnicatremco_illbruck_ambasador_dobrego_montazu_rkstylillbruck i3 szczelny montaz rk styl radziemskiTytan-Professional-cieply-montaz-okien-system-WINS-piana-folia-plynna okna dzierzoniow okna swidnica rk styl radziemski

 

Bardzo miło nam poinformować, że kolejnych 7 pracowników firmy RK STYL uzyskało certyfikat Tytan Wins Profesional . 

 

 IMG_8621

 

 

 

RK Styl zapewnia montaż przez wyspecjalizowane grupy montażystów, które przechodzą szkolenia, podnoszące ich kwalifikacje. W całym okresie naszej działalności zamontowaliśmy ponad 19 000 okien na terenie Dzierżoniowa, Świdnicy, Kłodzka , Ząbkowic Śląskich.

Usługa montażowa obejmuje:

  • odpowiednie zabezpieczenie pomieszczenia przed rozpoczęciem prac montażowych,
  • najwyższej jakości materiały i narzędzia montażowe,
  • uporządkowanie miejsca pracy po wykonaniu usługi montażowej,
  • przeszkolenie klienta w zakresie użytkowania produktu, jego funkcji i konserwacji oraz zapoznania z prawami wynikającymi z karty gwarancyjnej.

 

Szczelny montaż

Szczelny montaż okien to podstawa i gwarancja utrzymania ciepła w domu na lata. Pierwszy montaż tego typu wykonaliśmy ponad 20 lat temu, od tamtego czasu popularność montażu z użyciem taśm lub folii rosła wraz ze świadomością naszych klientów i dzisiaj stał się on standardem.

 

Do montażu stosujemy tylko sprawdzone materiały firmy Tremco Illbruck oraz Selena TYTAN WINS dające 100% pewności, że nawet za 20 lat dalej będą Państwo zadowoleni, a okna będą spełniały swoje zadanie czyli zatrzymanie ciepła w domu .

 

Co ważne nie eksperymentujemy na Państwa oknach ponieważ mamy świadomość , że dokonują Państwo wyboru na wiele lat. Jeżeli jesteś zainteresowany jak dokładnie wykonujemy ciepły montaż prosimy o kontakt z naszym biurem , postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania oraz zaprezentujemy nasze już wykonane prace i sprawdzone rozwiązania . 

 

 

IMG_2109IMG_20220207_114028m-060-gallery-04-1