Wczytuję stronę.
Proszę czekać.

menu

Okna od producenta Oknoplast

Oferta na Okna Oknoplast

Wybór właściwych okien jest rzeczą bardzo ważną. Taka decyzja wpływa nie tylko na komfort użytkowania pomieszczeń, ale także na wygląd całego budynku. Nie można zapomnieć również o kwestii bezpieczeństwa, ponieważ to właśnie okna stanowią jedną z barier, która chroni nas i nasz dobytek przed intruzami. Oprócz tego kwestia energooszczędności jest nie do przecenienia, ponieważ dobre okna mają wpływ na wysokość rachunków za ogrzewanie domu. Jeśli zastanawiają się Państwo nad właściwą decyzją, to nie ma lepszej, niż okna Oknoplast. Nasza firma oferuje produkty tego polskiego producenta, który cieszy się w pełni zasłużoną renomą już od wielu lat.

RKStyle Dystrybutor okien Oknoplast

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy Oknoplast. W naszym sklepie mogą Państwo zakupić okna, które na pewno spełnią nawet te bardzo wysokie wymagania. Innowacyjne rozwiązania gwarantują bezpieczeństwo oraz wysoką energooszczędność. Tak jak w przypadku okien z serii Winergetic Premium. Jeśli natomiast planują Państwo budowę domu pasywnego, to seria Winergetic Premium Passive będzie idealna do takich właśnie domów. Zastosowany przy produkcji aerożel o bardzo niskim współczynniku przewodzenia ciepła sprawia, że okna doskonale spełniają swoją funkcję.

Posiadamy również w sprzedaży okna z serii Pixel i Prolux, które odznaczają się wyjątkowo smukłym profilem. Dzięki temu wpada przez nie zdecydowanie więcej promieni słonecznych niż ma to miejsce w przypadku zwykłych okien. Jeśli zależy Państwu na jasnych, pełnych słońca wnętrzach takie okna będą idealnym wyborem.

Wszystkie produkty marki Oknoplast charakteryzują się trwałością, jakością, wysokimi parametrami technicznymi oraz wyjątkową estetyką. Na okna tej marki udzielana jest kilkuletnia gwarancja. W sprzedaży dostępna jest szeroka gama kolorów, dzięki czemu na pewno uda się wybrać okna, które będą pasowały do elewacji oraz wzbogacą estetykę całego domu. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą wszystkich serii, nie tylko tych wymienionych powyżej. W razie wątpliwości pomożemy w doborze odpowiednich produktów.

Jak dobrać idealne okna?

Przed podjęciem decyzji o zakupie okien warto poświęcić chwilę na zastanowienie się, który model najlepiej będzie pasować do pomieszczeń o różnym przeznaczeniu. Nie ma uniwersalnego okna, które zaspokoi wszystkie potrzeby, tak samo jak nie ma takich pokojów. Znalezienie odpowiedniego rodzaju stanowi klucz do poprawienia estetyki pomieszczenia i ergonomii człowieka. Chcemy zwrócić Państwa uwagę na trzy podstawowe rodzaje pomieszczeń, w których odpowiednio dobrane okna mogą wpłynąć na nasze funkcjonowanie.

Okna do pokoju dziennego

Pomieszczenia biurowe, gabinety i salony w mieszkaniach zyskują wiele, jeśli są dostatecznie oświetlone. Ważne jest, żeby światło docierało do nich przez większą część dnia, ponieważ to tu spędzamy większość czasu na różnorodnych aktywnościach – pracując lub relaksując się. Z tą myślą powstały okna Oknoplast z serii Prolux. Stanowią one połączenie elegancji i nowoczesnych technologii, dzięki którym zapewniają nawet do 22% więcej światła w pomieszczeniu w porównaniu do standardowych okien PVC. Wszystko to za sprawą autorskiej konstrukcji profilu ramy oraz skrzydła i większej powierzchni szyby.
Pokoje dzienne wyposażone w okna modelu Pixel nie tylko dostarczą dodatkowego światła, ale również podniosą ich walory estetyczne. Mają one smuklejszy, bardziej elegancki profil bez żadnych zaokrągleń z jedynym w Polsce, węższym o 33%, ruchomym słupkiem z symetrycznie umieszczoną klamką. Więcej naturalnego światła, które jest pozyskiwane za pomocą niższego skrzydła, wpływa pozytywnie na użytkowników pomieszczenia, dając w zamian większą wydajność w pracy i lepsze samopoczucie podczas odpoczynku w domu.

Okna do sypialni

Miasta Dolnego Śląska, takie jak Świdnica, należą do cieplejszych miejsc w stosunku do reszty kraju. Dobre położenie geograficzne szczególnie podobać może się latem. Jednak przyjście jesieni i zimy zmienia wszystko. Mieszkania przy niskich temperaturach trzeba ocieplać, ponosząc koszty ogrzewania. Ubytki ciepła są szczególnie odczuwalne w sypialniach. Kładąc się wieczorem do łóżka w ciepłym pokoju można wstać już w stosunkowo chłodnym mieszkaniu. Dlatego właśnie tutaj okna Oknoplast serii Winergetic Premium sprawdzą się najlepiej. Są energooszczędne i zapewniają odpowiedni komfort. Gwarantują też niską stratę energii cieplnej, zmniejszając koszty ogrzewania budynku dzięki nowoczesnym pakietom szybowym wykonanym z tafli o grubości 3 mm. Dodatkowo polecamy okna Winergetic Premium Passive. Ich dodatkowe wzmocnienia termiczne oraz trzykomorowe pakiety szybowe spełniają wymogi budynków pasywnych. Dzięki nim nawet rekordowo niska temperatura, która może dotknąć np. cały Dzierżoniów, nie powinna być tak uciążliwa jak przy zwykłych oknach.

Okna do kuchni

Intensywne światło w sypialni nie jest tak bardzo potrzebne z uwagi na jej przeznaczenie. Podobnie rzecz ma się, jeśli chodzi o kuchnię. Tutaj nadmiar słońca może być kłopotliwy w związku z przechowywaniem produktów żywnościowych. Przygotowywanie posiłków jest też czynnością generującą wystarczająco dużo ciepła na co dzień. W takiej sytuacji polecamy okna Oknoplast Koncept. Ich prosta forma jest polecana klientom, którzy cenią sobie połączenie klasyki z nowoczesnością. Posiadają też optymalne parametry w zakresie izolacyjności cieplnej oraz możliwość zastosowania nakładek aluminiowych na zewnętrzną część profili ram, skrzydeł i słupków.

Inne pomieszczenia i bezpieczeństwo

Jeśli chodzi o przystosowanie innych pomieszczeń – okna powinny spełniać podobną funkcję. Przed wybraniem odpowiedniego modelu należy zastanowić się nad charakterem miejsca, na przykład nad jego reprezentatywnością, a potem nad tym, czy potrzebujemy w nich przede wszystkim utrzymać ciepło, czy jak najdłużej światło dzienne. Jedyne czym nie trzeba się martwić na zapas jest bezpieczeństwo okien Oknoplast. Wszystkie zawierają zaczepy antywyważeniowe SafetyPlus, mocowane do stalowego zbrojenia, co znaczenie utrudnia przedostanie się do wnętrza.
Oczywiście w ofercie znajdą Państwo też okna, które spełnią wiele wymogów, dlatego zachęcamy do przejrzenia naszej strony, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

 

PIXELokno PIXELPROLUXokno PROLUXWINERGETIC PREMIUM PASSIVEokno WINERGETIC PREMIUM PASSIVE

 

 

 

 

 

 

WINERGETIC PREMIUMokno WINERGETIC PREMIUM

 

 

 

 

 

 

KONCEPTokno KONCEPT3311_kolory_okna_102012

Kolorystyka

W ofercie szeroka gama kolorów drewnopodobnych oraz z palety RAL.

Notice: Undefined variable: article in /home/rkstyl/domains/rkstyl.com.pl/public_html/templates/sites/rkstyl/article/article-content.tpl on line 88 myk
Notice: Undefined variable: article in /home/rkstyl/domains/rkstyl.com.pl/public_html/templates/sites/rkstyl/article/article-content.tpl on line 91